Bursa

Divan Bursa

Koşu yolları, kafeler ve bir gölet bulunan Kültürpark`a 300 metre mesafede yer alan Divan Bursa, şezlongları ve şemsiyeleriyle açık yüzme havuzu sunmaktadır. Tesis ücretsiz Wi-Fi dahil çeşitli modern olanaklarla donatılmış ferah odalara sahiptir. Divan`ın tüm odaları halı kaplı olup renkli nevresimler, perdeler ve ahşap mobilyalar ile zevkli bir şekilde dekore edilmiştir. Şık mermer banyo, odadan cam duvar ile ayrılmaktadır. Divan Pub geleneksel Osmanlı yemekleri de dahil olmak üzere Türk ve dünya mutfaklarından lezzetler sunmaktadır. Divan Pastanesi`nde taze kavrulmuş kahve veya gurme çay eşliğinde, lezzetli kekler ve Türk tatlıları servis edilmektedir. Kültürpark`ın içinde Arkeoloji Müzesi, lunapark ve oyun alanlarının yanı sıra restoranlar, piknik alanları ve çay bahçeleri bulunmaktadır. Yenişehir Havaalanı`na arabayla 30 dakikada ulaşılabilmektedir. Otel bünyesinde ücretsiz özel otopark mevcuttur.

Ağaoğlu My City Hotel

Ağaoğlu Şirketler Grubu binlerce konut otel tatil köyü ve sosyal kulüp inşasıyla pekiştirdiği tecrübesini 1995 yılında açtığı Uludağ My Resort Hotelle turizm sektörüne yansıtmıştır. Kış turizminin en dinamik merkezi olan Uludağ My Resort Hotelle birlikte her mevsim tercih edilen bir yer halini almıştır. 2007 yılında Nisan ayında Ümraniyede açılan Ağaoğlu My City Hotel İstanbul, özellikle Anadolu yakasının Business Hotel eksikliğini giderecek her türlü donanıma sahiptir.  

Uludağ My Mountain Hotelle

Ağaoğlu Şirketler Grubu binlerce konut otel tatil köyü ve sosyal kulüp inşasıyla pekiştirdiği tecrübesini açtığı Uludağ My Mountain Hotelle turizm sektörüne yansıtmıştır. Kış turizminin en dinamik merkezi olan Uludağ My Mountain Hotelle birlikte her mevsim tercih edilen bir yer halini almıştır. 2007 yılında Nisan ayında Ümraniyede açılan Ağaoğlu My City Hotel İstanbul özellikle Anadolu yakasının Business Hotel eksikliğini giderecek her türlü donanıma sahiptir.