Divan City İstanbul

İstanbul`un modern iş merkezi bölgesinde elverişli bir konumda yer alan Divan İstanbul City, internet erişimi ve uydu TV`li odalara sahiptir. Spor salonu ve saunaya sahip otelde masaj hizmetleri sunulmaktadır.

Divan İstanbul`un klimalı odaları, doğal renkler ve açık renk ahşap mobilyalarla dekore edilmiştir. Tüm odalarda çalışma masası, minibar ve çay-kahve yapma imkanı vardır. Bazı odalarda oturma alanı da yer almaktadır.

Divan Pub`da, taze malzemelerle hazırlanan çeşitli Türk yemekleri ve uluslararası yemekler sunulur. Zengin bir kokteyl menüsüne sahip Overtime Bar`da ise yerli ve ithal içki çeşitleri servis edilmektedir.

Divan İstanbul City`nin tur masası, İstanbul`un başlıca turistik mekanlarına geziler düzenleyebilmektedir. Otelde 24 saat açık bir resepsiyon, çamaşır yıkama olanakları ve araç kiralama hizmetleri de mevcuttur.

Kanyon Alışveriş Merkezi`ne sadece 2,5 km uzaklıkta bulunan Divan İstanbul City, Taksim Meydanı`na 4,3 km mesafededir. Otel bünyesinde ücretsiz özel otopark vardır.