Mostar Hotel

  MOSTAR HOTEL

Mostar Hotel Ankara’nın merkezi Ulus’ta bulunmaktadır. Tarihi yerlere yürüme mesafesindedir. (İlk meclis binası- Ankara Kalesi- Ulus Atatürk Heykeli-Anadolu Medeniyetleri Müzesi- Roma Yolu ve kalıntıları- Etnografya Müzesi – Tarihi Çengelhan Rahmi Koç Müzesi) sayabileceklerimizden sadece birkaçıdır.

Gençlik Parkı manzaralı otelimiz , TBMM – Bakanlıklar – Ankara Adliye Sarayı ve hastanelere 5-10 dk mesafede bulunmaktadır. Seyahat için gerekli olan (AŞTİ ) Ankara Otobüs Terminali’ne metro ile ulaşım kolaylığı vardır. Gar ve Havaş 5 dk yürüme mesafesindedir.Havaalanı 23 km mesafededir.

Yine Başkentte bulunan spor kompleksleri ;
( 19 Mayıs Stadyumu – Atatürk Spor Salonu – Naili Moran Atletizm ve Spor Tesisleri – Selim Sırrı Tarcan Spor Salonu ve Ankara’nın güzide spor kompleksi Arena Spor Salonu ) otelimize 5 dk.yürüme mesafesi yakınlığındadır.

Başkentte organize edilen fuarlara ev sahipliği yapan , Altınpark Fuar Merkezi ile Atatürk Kültür Merkezi 10 dk mesafede bulunmaktadır. Kızılay meydanına yürüyerek 10 dk.’da otobüs ve metro ile 3 dk.’da ulaşabilirsiniz.

Değerli misafirlerimizin otelimizde konaklamaları, işlerini ve gezilerini trafik sorunu yaşamadan gidermeleri için, Mostar Hotel 42 oda ve 84 yatağı ile başkentin tam odak noktasında hizmetinizdedir.

Unutmayalım “Kaliteli bir uyku ve kahvaltı günün başarılı geçmesi için ilk adımdır.”