Paris

paris-dolmusu1

 

1 Gün              ISTANBUL – PARİS

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde 10:00’da buluşma. Bagaj, bilet işlemlerinin ardından Türk Havayollarını TK 1819 sefer sayılı uçuşu ile 12.20 de Paris’e hareket. Yerel saat ile 15.00 da varış ve ardından havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüzle panoramik şehir turu. Bu turumuzda Eiffel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Rivoli ve Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un mezarı görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer. Odaların alınmasının ardından dinlenebilmeniz için serbest zaman. Akşam ise arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Paris by night ve Lido Show turuna katılabilirler. Geceleme otelinizde.

 

2. Gün             PARİS

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek Eiffel Kulesi, Seine Nehri gezisi, Notre Dame Katedrali ve Ressamlar Tepesi turuna veya yine ekstra olarak organize edilecek Louvre muzesi, Notredame katedrali, outlet alisveris merkezi turuna katılabilirler. Tur bitiminde otele transfer. Geceleme otelinizde.

 

3. Gün            PARİS

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilebilecek olan tam gün Disneyland turuna katılabilirler. Tur bitiminde Paris otelimize dönüş. Geceleme otelinizde.

 

4. Gün            PARİS – ISTANBUL

Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Ardından havalimanına transfer ve Türk Havayollarının TK1820 sefer sayılı uçağı ile 16.00 da İstanbul’a uçuş. Yerel saat ile 20.25 de Atatürk Havalimanına varış ve turumuzun sonu.

 

OTELLER 2 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

3 – 12 Yaş

Çocuk

0 – 2 Yaş

Çocuk


4* Otel Konaklama

 

399 Euro 240 Euro 150 Euro

 

       FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

—   Havalimanı vergileri

—   Türk Havayolları ile İstanbul – Paris – İstanbul parkurunda uçak bileti

—   3 gece oda & kahvaltı bazında konaklama

—   Alan/otel/alan transferleri

—   Paris panoramik şehir turları

—   Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri

 

        FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

— Vize Ücreti (120 Euro)

— Yurt dışı çıkış harcı bedeli

— Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,

— Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar

— Müze ve ören yerleri girişleri

— İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası ve özel seyahat iptal güvence paketi (15 Euro)

 

 

* Pasaportların ve gerekli belgelerin eksiksiz olarak teslim edilmesi halinde ODEON Tours vize alımlarında yardımcı olacaktır. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.

 

* Vize için istenilen gerekli belgelerin zamanında ve eksiksiz verilmemesinden kaynaklanacak problemlerden ODEON Tours sorumlu değildir.

 

* Vize için ret alınması durumunda vize ücreti iade edilmez. 

 

* Vize alınmış olması o ülkeye giriş yapılacağı anlamına gelmez. Pasaport polisi kişiyi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

* Otellerde 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olduğundan, 3. yatak standart yataktan küçük olabilir. 3 kişilik odalar müsaitliğe bağlı olarak verilmektedir. Müsaitlik olduğu takdirde 3 kişilik oda rezervasyonu yapılır. Bazı otellerde ise 3. yatak uygulaması olmamaktadır. Bu tip oteller ile çalışılan paketlerde Odeon Tours misafirlerini satış sırasında bilgilendirecektir. 

 

* Uluslar arası standartlara göre otellerde odalar en geç 12.00’ye kadar boşaltır. Otele giriş saati ise 14.00/15.00’dır”

 

*ODEON Tours, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

 

* Çocuk fiyatları sadece çocukların ebeveynleri ile aynı odada konaklaması şartı ile geçerlidir. 0-2 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 2 yaşından, 3-12 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 12 yaşından gün almamış olması gerekmektedir. 

 

* Dış nedenlerden dolayı ODEON Tours programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Gerekli görülen durumlarda, tur güzergahı içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirilebilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

 

* Tura katılımın yeterli olmaması durumunda Odeon Tours iptal/değişikliği misafirlerine tur hareketinden 7 gün önce bildirecektir. Tur iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.  

 

* ODEON, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09. 1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

 

* ODEON Tours, kategorisi aynı kalmak şartıyla programda belirtilen otelleri değiştirme hakkına sahiptir.

 

* Ekstra turlar belli bir katılım şartı ile düzenlenir. Katılımın yetersiz olduğu durumlarda düzenlenemez. Katılımcı sayısının yetersiz kaldığı durumlarda fiyatlar revize edilip isteğe bağlı olarak rehber tarafından yeni bir düzenleme yapılabilir.

 

* Yol üzerinde gerçekleştirilecek ekstra turlara katılmayayan misafirlerimiz rehber tarafından bildirilecek mola ve dinlenme yerlerinde bekleme yapacaklardır.   

 

* Tur esnasında yerel otoriteler tarafından gezilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen turlar gerçekleştirilmez. Bu turların yapılamamasından ODEON Tours sorumlu değildir. 

 

* İptal ve değişiklik durumunda “ODEON SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.